Hakkımda

 

Merhabalar, ben Furkan Sayılan. 5 yıldır dijital pazarlama sektöründe profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermekteyim. Kendi geliştirdiğim web sitem üzerinden, müşterilerime web sitesi tasarımı, Google Ads gibi reklam platformlarında ve Facebook-İnstagram hesaplarında reklam yönetimi, sosyal medya yönetimi ve SEO danışmanlığı alanlarında profesyonel destek sunuyorum. Verdiğim hizmetlerin yanında bir dijital pazarlama ajansında da aktif rol oynuyorum. Bu işe başladığımdan beri tek felsefem, bana ulaşan ve benden hizmet almak isteyen müşterilerimi memnun etmek oldu. Bu yüzden sürekli kendimi geliştiriyorum ve hizmet kalitemi en üst seviyeye çıkartmak için durmaksızın çalışıyorum.

Dijital pazarlama alanında yaptığım uzun araştırmalar ve bu alana olan yoğun ilgim beni bu işe doğru sürükledi. Profesyonel bir eğitimden sonra sosyal medya, SEO, pazarlama, web site tasarımı ve internet reklamcılığı alanlarında kendimi geliştirmeye devam ettim. Müşterilerimin bana daha kolay ulaşabilmesi adına kendime ait bir web sitesi kurdum. Bu web sitesinde hem güncel olarak içerik paylaşımı yapıyor hem de blog sayfam ile bilgi birikimimi sizlere aktarıyorum.

Farklı sektörlerde yer alan büyük küçük birçok web sitesi ve şirketle profesyonel anlamda çalıştım. Yaptığım tüm işlerde ve verdiğim bütün hizmetlerde, müşterinin memnuniyetini ön planda tutup iyi iletişim kurmaya özen gösteriyorum.

Reklamcılık alanında olan deneyimlerim, Google Ads gibi reklam platformlarını yetkin bir şekilde kullanmamı sağlıyor. SEO alanında edindiğim tecrübeler, yaptığım çalışmalar ve deneyimlerimle birlikte en güncel bilgileri harmanlayıp mümkün olan en iyi hizmeti sizlere veriyorum. Bu sayede şirketinizin dijital alanda daha iyi bir kimliğe sahip olmasını sağlıyorum. Birlikte sosyal medya hesapları ve web sitelerinizin içeriklerini düzenleyerek hedef kitlenize uygun bir imaj yakalıyoruz. SEO çalışmalarım ve içerik danışmanlığım sayesinde de daha fazla müşteri kazanacak ve şirketinizin büyümesine bir adım daha yaklaşacaksınız.

  • Misyonum dijital pazarlama alanında yaptığım tüm araştırmalarım ve deneyimlerimi kullanarak sizlere en uygun şekilde hizmet verebilmektir. 
  • Vizyonum ise hizmet kalitemi şimdiki gibi hep üst düzeyde tutmak ve bu işte zirveye oturabilmektir. 

Benimle çalışmayı seçen her müşteriyi memnun etmek benim tek amacım olacaktır. İlgi alanım olan ve kendimi ait hissettiğim bu mesleği yaparak hem kendime hem de müşterilerime yarar sağlayacak adımlar atıyorum. Profesyonel anlamda dijital pazarlama, SEO, reklamcılık ve web site içerikleri hakkında profesyonel yardım arıyorsanız hemen bana ulaşabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu